Greek Restaurant

H e l l a s

DONÁŠKOVÁ SLUŽBA Liptovský Mikuláš
ONLINE OBJEDNAŤ
Special Deals
View offers
Made with love
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Click Here
Pita
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Click Here

Náš príbeh

Sme grécka reštaurácia, ktorá vznikla v roku 2000. Vašou spokojnosťou nám dávate silu a odhodlanie, aby sme aj naďalej pre Vás pripravovali chutné  jedlá. Sme otvorení každý deň okrem nedele, v čase od 10:30 do 21:00, v piatok a v sobotu až do 24:00 v noci. Nájdete u nás jedlá z bravčového a kuracieho mäsa ,burgre , bagety, tortilla wraps , pity, čerstvé šaláty ,cestoviny, špízy, rizotá, a kurací aj bravčový gyros podľa gréckej receptúry.

LITTLE PLACE BIG TASTE

Objavte Ponuka

Všetci , ktorí majú radi dobré jedlo z kvalitných surovín, sú u nás vítaní. Čaká Vás posedenie v príjemnej atmosfére s výborným jedlom.Jedlá časom inovujeme, aby sme Vás vždy príjemne prekvapili a ukázali Vám niečo ďalšie z gréckej kuchyne. Nájdete u nás širokú ponuku jedál od polobagiet, burgrov, cez bravčový a kurací gyros.Nájdete tu celý rad výborných a rozmanitých  šalátov s kuracím alebo bravčovým mäsom ochutených  vynikajúcim domácim dresingom alebo aj svetoznámy originálny grécky šalát  plný vitamínov a vône dovolenky.

COME HUNGRY. LEAVE HAPPY.
Ľutujeme, nemôžete si objednať, pretože sme zatvorení
Close
Vaša objednávka